Косметичний салон Панацея

Справжньою перлиною дизайн-бюро Lomanini стала розробка комерційного проєкту косметичного салону краси “Панацея”. Основною задачею було створення ніжного та жіночного простору, в якому кожна клієнтка буде відчувати себе головною героїнею справжньої казки з хеппі-ендом.

За основу ми взяли особливості неокласичного стилю з усією його вишуканістю та елегантністю. Базову палітру кольорів становлять теплі пастельні відтінки, які фантастично відбивають світло та роблять навколишній простір повітряним та невагомим. Особливо комплементарно пастель виглядає в тандемі з прозорими скляними світильниками та вставками золота в декорі інтерʼєру.

При облаштуванні процедурних кабінетів ми намагалися максимально відійти від атмосфери “лікарні”. Клієнту було надзвичайно важливо, щоб атмосфера в салоні викликала лише приємні відчуття на асоціації.

Саме тому на зміну традиційним ролетам та жалюзі, котрі притаманні комерційним обʼєктам, прийшли масивні акцентні штори.

Аби зберегти розкішність та респектабельність інтерʼєру, стіни салону ми прикрасили стриманими симетричними молдингами. Меблі обрали у білому кольорі, декоровані акцентною золотавою фурнітурою.

Бажаєте отримати консультацію?

Вкажіть ваші дані

    Ім’я*

    Номер телефону*