Апартаменти вул. Бортянського

Новим проєктом команди Lomanini стала неймовірна трикімнатна квартира-студія у новому львівському ЖК. Ця робота – це чудовий приклад стильного поєднання сучасного та одночасно затишного оформлення простору.

У вітальні ми використали контрастний мікс білого та темного графітового кольорів, які обʼєднали між собою теплими натуральними текстурами у вигляді вставок з деревини. Білі стіни та меблі візуально розширюють простір, роблять його більш легким та наповненим повітрям, а темно-сірі елементи підкреслюють вишуканість стилю та створюють класний контрастний ефект.

Ми обрали для цієї квартири вбудовані корпусні меблі в єдиній кольоровій гамі зі стінами та декорували простір відкритими полицями для любих серцю дрібничок та дизайнерських аксесуарів.

У спальні ми вирішили зробити інтер'єр у стилі сканді. Для сімʼї замовників було критично важливо мати достатньо місця для зберігання речей. Тому ми продумали вбудовану шафу-гардеробну у приємному сірому відтінку, яка стала одночасно і системою зберігання, і акцентною окрасою кімнати. Щоб спальний простір не виглядав надто сумно, стіну біля узголівʼя ліжка ми задекорували панелями, принт на яких імітує паркет “ялинку”.

Дитячій кімнаті ми додали кольору і замість традиційного графітового додали соковитий, але водночас стриманий зелений. В тандемі з деревʼяними меблями кольорове рішення виглядає дуже натуралістично, свіжо та підкреслю екологічність інтерʼєру.

Наш дизайн-проєкт трикімнатної квартири-студії вийшов вишукано мінімалістичним та функціональним. Даний інтер'єр – ще одна успішна реалізація простору, у якому хочеться жити.

Бажаєте отримати консультацію?

Вкажіть ваші дані

    Ім’я*

    Номер телефону*