Секрети облаштування передпокою

За допомогою яких прийомів можна створити функціональний та красивий простір в передпокої? З чого почати та на що звернути особливу увагу?

Не всі передпокої просторі, мають правильну форму, ідеально рівні стіни. Іноді необхідно звернутися до фахівця, який допоможе грамотно організувати зберігання речей, розставити меблі таким чином, щоб усі недоліки були приховані, а невеликі квадратні метри не впадали у вічі. Однак, дотримуючись наших рекомендацій, ви і самостійно можете облаштувати ваш передпокій.

Створюємо дизайн-проект (на папері, комп’ютері, з використанням спеціальних програм). Перед цим знімаємо точні розміри приміщення. Визначаємось з видом меблів. Спочатку вибираємо великогабаритну – чи це буде вбудована шафа, гардеробна в ніші, шафа-роздягальня, стелаж? Визначаємось із способом відкриття дверей. Далі можна подумати про меблі середніх розмірів. Чи потрібна тумба? Лавка? Пуф?

Порада: навіть у найменшому передпокої краще передбачити наявність місця для сидіння, для того, щоб було зручно одягати взуття.

Вибираємо стиль. Він має співпадати зі стилем інших кімнат. Колірне рішення також залежить від вибраного стилю, є кольори, що рекомендуються, найбільш підходящі кожному.

Підвісні меблі виглядають легше і повітряні, не ускладнюють прибирання. Загальне правило-чим менше передпокій, тим компактнішого обов’язку бути меблі. Цікавий прийом-меблі в колір стін також робить простір менш захаращеним.

Чи не переборщите з декором. Однак індивідуальний стиль вітається – портрети сім’ї, постери, картини, грифельна стіна для записів та ін.